FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

AromaStick to inhalatory wypełnione w 100% organicznymi olejkami eterycznymi. Nie zawierają żadnych dodatkowych substancji i absolutnie nic sztucznego. Otrzymujesz czystą, skoncentrowaną siłę natury. Starannie zaprojektowane i połączone mieszanki mogą dać Ci zastrzyk energii lub chwilę relaksu, po prostu wąchając różne zapachy przez nos.
Badania wykazały, że im bardziej skoncentrowany zapach, tym silniejszy wpływ na ciało. W rzeczywistości zapachy dostarczane bezpośrednio do nosa dają efekt o 300% silniejszy niż ten sam zapach uwalniany do otoczenia. Najlepszym sposobem na dostarczanie zapachów do nosa jest inhalator. Ponadto czyste olejki eteryczne mogą powodować reakcje alergiczne, jeżeli wejdą w kontakt ze skórą - użycie inhalatora do nosa wyklucza takie ryzyko.
Powszechnie wiadomo, że zapachy mogą wpływać na nasz nastrój i zachowanie. Teraz możesz odnosić te korzyści, gdziekolwiek jesteś. Każdy AromaStick został dokładnie opracowany i zbadany, aby pomóc w konkretnych sytuacjach, od braku energii lub skupienia, aż po potrzebę relaksu. Wygodny i łatwy w użyciu oraz wystarczająco mały, aby zmieścił się w torebce lub kieszeni.
AromaStick działa poprzez dostarczanie silnie skoncentrowanych zapachów bezpośrednio do nosa. Badania pokazują, że jest to najskuteczniejszy sposób na korzystanie z zalet aromaterapii. Po wdychaniu zapachy bardzo szybko wywołują pozytywne efekty, wpływając na regiony naszego mózgu odpowiedzialne za emocje, zachowanie i homeostazę.
Odkręć zakrętkę, przytrzymaj inhalator bezpośrednio pod nosem i trzymając zamknięte drugie nozdrze, wykonaj głęboki wdech nosem. Następnie powtórz to samo z drugim nozdrzem i pozwól, aby zapachy działały swoją magię.
Zaprojektowaliśmy AromaStick, aby można było go używać przez cały dzień, aby poradzić sobie z przeciwnościami dnia codziennego lub dać Ci zastrzyk energii, gdy tylko tego potrzebujesz. Możesz używać AromaStick tak często, jak chcesz lub tylko wtedy, gdy potrzebujesz doładowania. Wybór należy do Ciebie.
AromaStick zachowuje swoje właściwości do sześciu miesięcy po otwarciu. Pamiętaj jednak, aby po użyciu dobrze zakręcić zakrętkę, aby zapach nie mógł uciec. Przechowywanie ich w chłodnym miejscu również pomaga im trwać dłużej.
Inhalatory zostały zaprojektowane z myślą o dorosłych, dlatego nie zaleca się ich stosowania przez dzieci poniżej szóstego roku życia. Najlepiej jest również unikać stosowania inhalatorów, jeżeli masz rozpoznaną wrażliwość na którykolwiek z użytych olejków. Jeśli jesteś w ciąży lub cierpisz na epilepsję, należy również zachować ostrożność i zasięgnąć porady lekarza przed użyciem. Pomimo wszystkich pozytywnych korzyści, jakie może przynieść AromaStick, nie używaj go jako zamiennika żadnych leków.
Inhalatory zostały zaprojektowane tak, aby ich zawartość nie wyciekła. Jeżeli jednak wejdą w kontakt ze skórą, mogą powodować u niektórych osób reakcję alergiczną. W niektórych przypadkach olejki eteryczne mogą powodować nadwrażliwość błony śluzowej nosa. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek działań niepożądanych należy natychmiast przerwać stosowanie AromaStick.
Tak. Inhalatory AromaStick posiadają certyfikat Bio-Suisse Standard wydany przez Bio.Inspecta w Szwajcarii - certyfikat nr BVH-31635. Certyfikat ten stwierdza, że ​​100% składników stosowanych w naturalnych inhalatorach AromaStick jest organicznych.
Tak. Jesteśmy zdecydowanie przeciwni zarówno testowaniu na zwierzętach, jak i stosowaniu produktów zwierzęcych w naszych inhalatorach. Wszystkie nasze produkty są w 100% wegańskie.

Kontakt

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania?
Napisz do nas.

Napisz do nas