Blog

Popraw jakość Twojego snu z AromaStick Relax

Inhalator AromaStick Relax może znacząco poprawić jakość Twojego snu oraz zredukować problemy z nim związane. 

Problemy ze snem są bardzo częstym zjawiskiem. Stres i trudności w zrelaksowaniu się dodatkowo nie pomagają w regeneracji organizmu. AromaStick Relax zawiera mieszankę olejków eterycznych, które pomagają w uspokojeniu, odprężeniu i przywróceniu pozytywnego myślenia. 

Olejek z lawendy działa relaksująco i uspokajająco zmniejszając codzienny stres i presję. Wdychanie lawendy może również złagodzić bezsenność i przynieść korzyści osobom z depresją.  

Olejek z mandarynki, która należy do cytrusów, może mieć znaczący wpływ na łagodzenie objawów stresu. Badania wskazują także na zdolność do przywrócenia zaburzonej stresem immunosupresji i równowagi homeostatycznej.  

Olejek z wetywerii jest destylowany z korzenia pachnących traw uprawianych w tropikalnej Azji. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu zmęczenia, bezsenności i stresu. 

Wiemy już, że relaksujące inhalatory AromaStick przynoszą korzyści wynikające z redukcji ciśnienia krwi, tętna oraz poziomu kortyzolu, czyli hormonu stresu. Dr Rainer Schneider z RECON Research & Consulting przeprowadził również badania wpływu zapachu Relax na jakość snu. Oceniano parametry snu rejestrowane przy użyciu standardowego kwestionariusza SF-A/R. Uczestnicy badania zasypiali szybciej, rzadziej budzili się w nocy, odnotowano głębszy sen, lepszą regenerację organizmu i lepsze samopoczucie po przebudzeniu. Największe efekty były widoczne w przypadku osób mających problemy z zasypianiem. Wyniki pokazały poprawę jakości snu średnio o 44%, co stanowi znacznie lepszy wynik niż można się było spodziewać.

Wypróbuj i daj nam znać jakie korzyści AromaStick przynosi u Ciebie 🙂

wróc do bloga