Blog

Pomysł, który zmienił świat aromaterapii

AromaStick to inhalatory wypełnione w 100% naturalnymi organicznymi olejkami eterycznymi. Skuteczność opracowanych mieszanek zapachowych jest potwierdzona badaniami, a innowacyjna konstrukcja inhalatora sprawia, że aromaterapia jest bezpieczna i wielokrotnie skuteczniejsza niż dotychczas. Dowiedz się, jak do tego doszliśmy!

Życie pod presją i na najwyższych obrotach, a także brak czasu, by zrobić wszystko to, co chcemy – to znak XXI wieku. By poradzić sobie w tych niełatwych warunkach, ale też zachować zdrowie i radość życia, szukamy naturalnych sposobów wspomagania organizmu.

To, że zapachy mogą wpływać na zachowanie i emocje to nie współczesny wymysł. Wiemy przecież, że są one przetwarzane przez obszary mózgu odpowiedzialne właśnie za te funkcje. Wyobrażenie o aromaterapii to najczęściej skojarzenie z zapachem rozpylonym w powietrzu, na otwartej przestrzeni. Nowoczesna aromaterapia natomiast ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko przyjemność z wąchania. Skuteczność działania zapachów zależy od ich stężenia oraz sposobu i szybkości dostarczenia do nosa.

Pomysł stworzenia innowacyjnego inhalatora narodził się w Szwajcarii. Dwóch braci Tim i Nick poświęcili wiele lat na zdobycie wiedzy i opracowanie najlepszych produktów. Obecnie dzielą się swoimi odkryciami i wynikami badań na międzynarodowych konferencjach naukowych. Rezultatem jest AromaStick dostarczający inteligentne i silnie skoncentrowane zapachy pochodzące z naturalnych i w 100% organicznych olejków eterycznych. Możesz go mieć zawsze przy sobie i używać kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Aromaterapia nigdy nie była tak prosta i absolutnie prywatna.

Każdy zapach AromaStick został opracowany zgodnie z najnowszą wiedzą naukową. Zapachy te są dokładnie badane przez RECON Research & Consulting pod kątem skutków ubocznych i ich skuteczności przy użyciu mierzalnych parametrów, takich jak ciśnienie krwi, tętno, kortyzol, poziom tlenu we krwi czy wskaźniki zdolności poznawczych. Badania dowodzą, że AromaStick to nie działanie efektu placebo, ale rzeczywiste korzyści. Używając AromaStick, dostajesz to, co produkt obiecuje.

Jeszcze Cię nie zachwycił? Czytaj dalej!

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego olejki eteryczne przetrzymywane są w szklanych pojemnikach? Odpowiedź jest prosta – niektóre z nich są na tyle agresywne, że mogą wchodzić w reakcje chemiczne, a nawet rozpuszczać tworzywa sztuczne. Opatentowana konstrukcja inhalatora AromaStick stosuje technologię zawieszonego filtra, która uniemożliwia kontakt olejków ze ściankami aplikatora oraz z błoną śluzową nosa. Sprawia to, że AromaStick jest produktem bezpiecznym, który zapewnia najwyższą jakość oraz maksymalną skuteczność działania.

Śledząc nasz blog, dowiesz się więcej o poszczególnych zapachach AromaStick oraz poznasz wyniki prowadzonych badań. Zachęcamy Cię do ich wypróbowania i przekonania się, że i Ty możesz czerpać z nich korzyści.

wróc do bloga