Histora AromaStick


Histora AromaStick

W dzisiejszych czasach ludzie są codziennie narażani na coraz to większą presję. Zauważyliśmy, że w skutek tego coraz częściej jedni z nas podejmują decyzje związane z niezdrowym trybem życia, inni sięgają po drogie, skomplikowane i przeważnie nieefektywne sposoby radzenia sobie ze stresem. Poczuliśmy, że również zaczynamy wpadać w tę pułapkę. Zaczęliśmy dochodzić do wniosku, że musi być więcej rozwiązań dla tego problemu. I wtedy zaczęliśmy pracować nad zapachami.

Wpływ zapachów na nasze zachowanie i emocje nie jest niczym nowym. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że ludzie nie korzystają z nich we właściwy sposób. Uwalniając je w pomieszczeniach uzyskujemy tylko przyjemny aromat. Bardzo szybko ulegają rozrzedzeniu w powietrzu (a ich właściwości osłabieniu) i są długo wyczuwalne, co nie każdemu może odpowiadać. W ten sposób wpadliśmy na pomysł inhalatora osobistego, który będzie dostarczał "zapachów inteligentnych" pochodzących w 100% z olejków eterycznych.

Później z przyjemnością przystąpiliśmy do pieczołowitej pracy nad różnorodnością preparatów, rodzajami dostaw, innowacyjnymi sposobami pakowania oraz kontaktowaliśmy się z instytucjami które zajęłyby się badaniem i testami naszych produktów.

Wynikiem tego jest AromaStick. To jedyny produkt na rynku, który oferuje zapach jako rzecz całkowicie osobistą. Praktyczny, przenośny i stworzony z myślą o Twoich potrzebach. Tak więc, jest nam niezmiernie miło, że możemy przedstawić nasze pierwsze produkty. Mamy nadzieję, że będą one dla Was pomocne na co dzień i sprawią, że będziecie dzięki nim bardziej radośni w razie potrzeby.

Pozdrawiamy,

Nick i Tim

Badania i innowacyjność

Naszym celem jest tworzenie produktów najlepszych i tak bezpiecznych jak to tylko możliwe, dlatego nadal przeznaczamy sporą część zysków na badania i rozwój. Mamy tu na myśli nie tylko nowe połączenia zapachów ale także rodzaje dostaw, aby mieć pewność, że są one efektywne, bezpieczne i wygodne. Część z naszych prac badawczych została opublikowana, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.


To the top
Close