FAQ


 

 

 

FAQ

Czym są inhalatory naturalne Aromastick?

Są to kompaktowe inhalatory wypełnione w 100% organicznymi olejkami eterycznymi. Nie zawierają olejów nośnych ani żadnych sztucznych składników. Otrzymujesz czystą siłą natury skoncentrowaną w wygodnym opakowaniu. Skomponowane ze starannością, mogą dodać energii, bądź pozwolić na chwilę relaksu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni zapach.

 

Jak używać AromaStick?

Wystarczy tylko zdjąć zatyczkę, przyłożyć inhalator do nosa i wykonać głęboki wdech zatykając jedną dziurkę. Później zaaplikować zapach do drugiej z dziurek i pozwolić zadziałać sile zapachów.

 

Jak działa AromaStick?

Jak wykazały badania, najlepsze efekty daje bezpośrednia aplikacja wysoko skoncentrowanego zapachu do nosa. Zaraz po wykonaniu wdechu, zapachy wywierają pozytywny wpływ na rejony mózgu odpowiedzialne za emocje, zachowanie i homeostazę.

 

Jak często można stosować AromaStick?

AromaSticks mogą być stosowane tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zaleca dawka to od 6 do 8 razy na dzień.

 

W jakim celu stosować AromaStick?

Powszechnie wiadomo, że zapachy potrafią oddziaływać na nasz nastrój i zachowanie, a teraz możesz zabrać je i ich właściwości ze sobą dokąd tylko zechcesz. Każdy z naszych produktów został przebadany i stworzony z myślą o różnych sytuacjach takich jak brak energii, problem z koncentracją czy potrzeba relaksu. Łatwy w użyciu i mieszczący się w portfelu, bądź kieszeni, AromaStick to produkt wygodny jak żaden inny i pomocny na co dzień.

Nie wierzcie nam na słowo. AromaStick to produkt wielokrotnie poddawany badaniom, których wyniki już zostały opublikowane i świadczą o skuteczności działania produktu. Czekamy na wyniki kolejnych.

Schneider, R. (2016) There Is Something in the Air: Testing the Efficacy of a new Olfactory Stress Relief Method (AromaStick®). Stress & Health, 32: 411–426.

Schneider, R. (2016) Direct Application of Specially Formulated Scent Compositions (AromaStick®) Prolongs Attention and Enhances Visual Scanning Speed. Applied Cognitive Psychology 30(4): 650–654.

Singer, N. & Schneider, R. (2017). Practically relevant stress relieving effects of olfactory stimuli delivered by a specially formulated odour inhaler (AromaStick®): Overview of an initial series of studies testing different boundary conditions. International Journal of Clinical Aromatherapy, 11, 48-58.

Schneider, R. (2017). From Pain to Pleasure: A Newly Developed Essential Oil Inhaler (AromaStick®) Alters Pain Dynamics and Increases Well-being. Results from Two Randomized, Controlled Documentation Studies. Current Psychopharmacology, 6.

 

Jak jest trwałość AromaStick?

AromaSticks mogą być stosowane do sześciu miesięcy po otwarciu. Należy tylko upewnić się czy zatyczka jest dokręcona aby zapobiec niepotrzebnemu uwalnianiu zapachu. Aby wydłużyć żywotność produktu, można przechowywać go w chłodnym miejscu.

 

Czy są jakieś efektu uboczne stosowania AromaSticks?

AromaSticks są zaprojektowane tak, aby uniemożliwić wyciekanie olejków z inhalatora. W przypadku kontaktu ze skórą, olejki mogą wywoływać reakcje alergiczne u osób na nie uczulonych. W niektórych przypadkach, olejki eteryczne mogą podrażniać błonę śluzową nosa. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z efektów ubocznych, należy przestać używać AromaSticks.

 

Czy każdy może stosować AromaSticks?

AromaSticks zostały stworzone z myślą o osobach dorosłych i nie powinny być stosowane przez dzieci poniżej szóstego roku życia. Nie należy stosować AromaSticks w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Kobiety w ciąży i osoby mające problemy ze zdrowiem powinny zachować ostrożność i skorzystać z porady lekarskiej przed rozpoczęciem stosowania AromaSticks. Pomimo wielu korzyści wynikających ze stosowania produktu, AromaSticks nie zastępują leków.

Stworzyliśmy AromaSticks dla każdego kto chce lepiej radzić sobie z problemami i dodać energii kiedy trzeba. Mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni ze swoich AromaSticks i uczynią one każdy kolejny dzień łatwiejszym.

 

Czy naturalne inhalatory AromaSticks są produktami certyfikowanymi?

Tak. Inhalatory AromaSticks to produkty oznaczone certyfikatem dla produktów organicznych: Basisanforderung Bio.Inspecta: Certificate No. BVH-31635, wydanym przez Bio.Inspecta Switzerland. Oznacza to, że 100% składników użytych do produkcji AromaSticks to produkty organiczne.


To the top
Close